Przedłużanie rzęs

jakie znamy metody przedłużania rzęs

W ostatnich latach na rynku pojawiło się kilka metod przedłużania i zagęszczania rzęs. Ich rozwój zawdzięczamy wysokiemu zainteresowaniu klientek, które chcą zaoszczędzić czas w trakcie porannego makijażu i od razu po przebudzeniu wyglądać pięknie i hipnotyzować spojrzeniem. Obecnie możemy przebierać wśród różnych sposobów na uzyskanie olśniewającego spojrzenia i wybrać taki który da nam efekt jakiego same oczekujemy.

Jedną z pierwszych metod jaka zaczęła rozwijać się na rynku już kilka lat temu jest przedłużanie rzęs 1:1, dostępne obecnie również na Ursusie. Technika ta opiera się na dokładnym doklejaniu pojedynczych włosków u nasady rzęs naturalnych. W efekcie stają się one znacznie gęściejsze, grubsze i dłuższe. Uzyskujemy dużo ciekawszy rezultat niż w przypadku wykorzystania mascary. Następnym krokiem było wyjście naprzeciw paniom marzącym o niesamowicie gęstych rzęsach. Wprowadzono na rynek rzęsy 3:1, z tej metody również możesz skorzystać w salonie Beaute. Polega ona na doklejaniu niewielkiej kępki rzęs składającej się z 3 włosków do jednego włosa naturalnego. Efektem tego działania jest uzyskanie pełnego i gęstego wachlarza rzęs, które wyrażają zmysłowość. Wiele kobiet marzy o uzyskaniu efektu tzw. spojrzenia hollywoodzkiego. W tym celu salon Beaute w Warszawie proponuje wykonanie rzęs objętościowych na Ursusie. Metoda ta powoduje silne zagęszczenie naturalnych rzęs. Klientki nie powinny jednak obawiać się nadmiernego obciążenia włosków naturalnych, gdyż włosie jakie wykorzystuje się w przypadku tej techniki jest znacznie lżejsze. Przykładowo dobrze sprawdza się to pozyskiwane z norek syberyjskich.

Aby przeprowadzić skuteczne przedłużanie rzęs potrzebny jest czas w granicach 1-3 godzin. Efekty jakie otrzymujemy utrzymują się około 6 tygodni następnie konieczne jest uzupełnianie włosków. Taki zabieg jest już znacznie tańszy i mniej czasochłonny. Zyskujemy piękny wygląd i oszczędność czasu w czasie porannego makijażu.

Dostępność najróżniejszych metod przedłużania rzęs w Warszawie jest ogromna. Bez problemu znajdziemy oferty dotyczące rzęs 1:1, rzęs 3:1 czy rzęs objętościowych. Jeśli jednak zależy nam na fenomenalnym efekcie i trwałości najlepszym rozwiązaniem jest umówienie się na zabieg na warszawskim Ursusie w Salonie Beaute.

Top