Peeling ziołowy

peeling ziołowy - ratunek dla zniszczonej skóry

Wielu dermatologów zgodnie orzeka, że kosmetyczki nie powinny zajmować się wykonywaniem głębokich peelingów, ze względu na fakt że mają ograniczone możliwości działania w przypadku wystąpienia infekcji. Z tego powodu najlepiej oddać się w ręce wykwalifikowanego kosmetologa z salonu Beaute w Warszawie. Profesjonalne podejście specjalisty gwarantuje nam znacznie wyższy stopień bezpieczeństwa zabiegu niż w przypadku udania się do mniej renomowanego salonu.

Peeling ziołowy stanowi zabieg wyróżniający się wysoką skutecznością jednak również wysoką inwazyjnością. Klientki wskazują iż po wykonaniu takiego zabiegu na twarz w Warszawie konieczne jest wykorzystanie około tygodniowego urlopu w pracy ze względu na występowanie silnego zaczerwienienia skóry, oraz w kolejnych dniach mocnego złuszczania – płatami, których nie wolno odrywać. Przed około tydzień wygląd skóry twarzy jest wręcz odstraszający i o wychodzeniu z domu nie ma mowy. Jednak jeśli skupimy się na rezultatach to są one wręcz fenomenalne. Głębokie złuszczenie powoduje pobudzenie naszej skóry do regeneracji i produkcji nowego, zdrowego naskórka pozbawione zniszczeń, których chcieliśmy się pozbyć.
Zabieg na twarz w Warszawie w postaci peelingu ziołowego to opcja wymagająca jednak jeśli zależy nam na wyrównaniu kolorytu naszej skóry, pozbyciu się blizn potrądzikowych i innych jak również odmłodzeniu wyglądu cery to jest to jedna z najciekawszych opcji dostępnych obecnie w gabinetach.
Salon Beaute proponuje wykonanie peelingu ziołowego, jednak poprzedza go po skrupulatnym wywiadzie, którego zadaniem się wykluczenie wszelkich możliwych przeciwwskazań do jego przeprowadzenia. Najważniejszą dewizą jest dla nas „przede wszystkim nie szkodzić”.
Zabiegi na twarz w postaci peelingu ziołowego wykonuje się tylko w mniej nasłonecznionych porach roku. Miesiące letnie i końcówka wiosny nie są najlepszym momentem, gdyż skóra po takiej procedurze musi być całkowicie chroniona przed działaniem promieniowania słonecznego przez okres nawet miesiąca.
W pierwszych dniach po poddaniu się zabiegowi, nie wolno nakładać makijażu, ani używać żadnych środków myjących na skórze. Jest ona w tym czasie silnie podrażniona. Kosmetolog daje nam specjalny lotion, którym należy spryskiwać skórę dla całkowitego zagojenia w kolejnych dniach.
Wskazane jest stosowanie preparatów zawierających witaminę k, która powoduje wzrost tempa rekonwalescencji i przyspieszenie gojenia się skóry. Zakazane jest natomiast zarówno spożywanie alkoholu jak nanoszenie preparatów które go zawierają na skórę.
Ilość zabiegów jakie będziemy musieli przeprowadzić uzależniona jest od intensywności i rozległości zmian z jakimi chcemy sobie poradzić. Zwykle nie wykonuje się takiego peelingu częściej niż raz na miesiąc, aby umożliwić skórze całkowite zagojenie. W przypadku niewielkich zmian, nierówności, blizn czy przebarwień bywa że wystarczające jest odbycie 2-3 spotkań z kosmetologiem w salonie Beaute. Jeśli jednak mamy do czynienia z rozległymi i głębokimi bliznami wywołanymi np. trądzikiem konieczne może okazać się zastosowanie znacznie dłuższej terapii.
Zabieg na twarz na Ursusie polega na zastosowaniu ziołowego preparatu, który powoduje głęboką penetrację i złuszczenie naskórka. Z tego powodu konieczne jest skrupulatne wykluczenie wszelkich możliwych przeciwwskazań do jego wykonania. Ma to zapobiec pojawieniu się ewentualnych powikłań.
Zabiegu na twarz w Warszawie nie można wykonać jeśli : jesteśmy w ciąży, karmimy piersią, posiadamy implanty w okolicy zabiegowej, mamy wszczepiony rozrusznik serca, na skórze widoczne są zmiany zapalne lub zakaźne, posiadamy zmiany o charakterze nowotworowym na skórze, nie mamy ukończonych 18 lat, przerwana jest ciągłość naskórka, w ostatnim czasie przechodziliśmy zabiegi medycyny estetycznej lub chirurgiczne i nie nastąpiło pełne zagojenie, występują nieprawidłowości w procesie gojenia się ran i inne.

Top