Mezoterapia igłowa

mezoterapia igłowa - cel, wskazania, przeciwwskazania, efekt

Mezoterapia igłowa to zabieg cieszący się rosnącą popularnością. Fakt ten uwarunkowany jest z całą pewnością rosnącymi wymaganiami współczesnych kobiet, jak również ogromnymi możliwościami jakie daje zabieg. Stanowi on jeden z flagowych elementów oferty warszawskiego salonu Beaute.
Przedstawiana platforma zabiegowa oparta jest na wykonywaniu w skórze niewielkich nakłuć za pomocą urządzenia wyposażonego w mikroigły. Zabiegu nie uznaje się za bolesny, a raczej wywołujący dyskomfort z tego powodu zwykle wykorzystywane jest znieczulenie z wykorzystaniem kremu.
Powstawanie niewielkich nakłuć w naszych tkankach wywołuje łańcuchową reakcję. Uszkodzenie powoduje wytworzenie się w mózgu impulsu zmuszającego komórki do rozpoczęcia procesu regeneracji. Wynikiem tego jest że nasza skóra samodzielnie się „naprawia”. Powstają nowe włókna kolagenowe i elastynowe, jak również poprawia się jędrność skóry. Wskazania

W salonie Beaute zanim zaproponowany zostanie właśnie ten zabieg zgłębiany jest stan skóry i określa się czy występują istotne wskazania do wykonania takiego zabiegu na twarz na Ursusie.
• Pierwsze objawy starzenia się skóry,
• Redukowanie cellulitu,
• Zmniejszanie widoczności rozstępów oraz blizn,
• Likwidowanie przebarwień,
• Zmniejszanie worków pod oczami.

Przeciwwskazania
Stanowią one najważniejszy element pracy specjalisty w salonie Beaute w Warszawie. Żaden zabieg na twarz na Ursusie nie może się odbyć bez wcześniejszego wykluczenie obecności przeciwwskazań i uzyskania pewności, niż kosmetolog nie spowoduje żadnego najmniejszego zagrożenia dla klienta.
• Nowotwór,
• Rozrusznik serca,
• Implanty,
• Ciąża,
• Karmienie piersią,
• Zmiany zapalne, zakaźne i inne na skórze.

Efekt
Skóra po zabiegu staje się jaśniejsza, bardziej jędrna i elastyczna. Znikają z niej przebarwienia i plamy starcze, można nawet walczyć z piegami. Zyskujemy nowy, znacznie młodszy i silnie promienny wygląd.
Rezultaty jakie możemy uzyskać stosując mezoterapię igłową są niezwykle zadowalające, tym bardziej że nasza skóra dokonuje wszelkich napraw samodzielnie. Dzięki oddziaływaniu specjalistycznej aparatury możliwe staje się pobudzenie na nowo procesów, które dawniej zachodziły w niej samodzielnie. Dzięki tej terapii każda kobieta może pozbyć się niechcianych efektów starzenia się skóry i utrzymać młody wygląd znacznie dłużej.
Salon Beaute w Warszawie zaprasza do skorzystania z w pełni profesjonalnych zabiegów na twarz na Ursusie. Tutaj koncentrujemy się na indywidualnych potrzebach klientów, dzięki czemu zawsze wychodzisz zadowolona.
Każdy z zabiegów na twarz jaki wykonujemy w salonie Beaute w Warszawie jest w pełni skrojony na miarę potrzeb naszych klientów. Mezoterapia jest zabiegiem pozwalającym na pielęgnację różnych okolic ciała, na ich regenerację, witalność i promienny wygląd. Już teraz umów się na wizytę kwalifikacyjną i zapytaj kosmetologa o możliwość wykonania właśnie tej procedury u siebie. Zadbaj o siebie już dziś w Salonie Beaute.

Top