Henna

henna czyli jak małym kosztem pokreślić swoją urodę i wydobyć naturalne piękno

Hennę brwi oraz rzęs i regulacje tych pierwszych kosmetyczki nazywają pielęgnacja oprawy oczu. Są to zabiegi dość proste i generujące niewielkie koszty. Częstotliwość ich wykonywania zależna jest od kilku czynników. Między innymi od rodzaju naszej cery i tego jak silnie zadziała na nią barwnik i czy zmywanie się będzie następować bardzo szybko czy kolor utrzyma się długo. Kolejny element to odrastanie włosków. Jeśli usuniemy te niepotrzebne to same zauważymy jak zaczną odrastać i wyglądać nieestetycznie.

Jak mówi znane powiedzenie „oczy są zwierciadłem duszy” to właśnie z nich można najwięcej wyczytać, one niejednokrotnie zdradzają nasze emocje, czy hipnotyzują drugą osobę gdy się zakochujemy. Zmysłowość oczu jest rzeczą powszechnie znaną stąd większość kobiet podkreśla ich piękno i wzmacnia widoczność za pomocą makijażu. Specjaliści z salonu Beaute z Warszawy dokładnie zdają sobie z tego sprawę i oferują profesjonalny dobór kształtu i koloru brwi.

Skóra wokół oczu wyróżnia się dużą delikatnością z tego powodu powinniśmy również skrupulatnie dbać o zapewnienie jej nieskazitelnego wyglądu poprzez stosowanie właściwych kosmetyków i zabiegów. Mogą się one odbywać w zaciszu naszej łazienki lub w salonie kosmetycznym.

Oprócz elementów czysto pielęgnacyjnych w salonie Beaute stawiamy również na zapewnienie pięknego wyglądu. A przeprowadzenie wszelkich elementów związanych z makijażem każdego dnia rano bywa kłopotliwe w dzisiejszych zabieganych czasach. Stąd warto zdecydować się na wykonanie henny w Warszawie i wyglądać pięknie każdego kolejnego dnia wykorzystując do tego celu niewielki wysiłek.

Henna jest barwnikiem naturalnym, który niezwykle rzadko powoduje pojawianie się uczuleń. Jeśli jednak nigdy wcześniej nie miałaś jej wykonywanej należy koniecznie poinformować o tym fakcie kosmetyczkę, niezbędne jest bowiem wówczas przeprowadzenie tzw. testu uczuleniowego. Polega on na tym że w niewidocznym miejscu na skórze, np. za uchem lub na nadgarstku nakłada się niewielką ilość henny, którą zamierzamy wykorzystać na twarzy. Po upływie doby sprawdzamy czy nie wystąpił jakikolwiek odczyn alergiczny. Dopiero po tym można bezpiecznie wykonać zabieg.

Każda kobieta jest inna, w każdej tkwi naturalne piękno które z zastosowaniem tak prostej metody jak henna można znacząco uwypuklić. W kompetencji kosmetyczki leży dobranie odpowiedniego koloru zastosowanego kosmetyku jak również dopasowanie właściwego kształtu brwi do naszej twarzy. Z takiej profesjonalnej pomocy możesz skorzystać decydując się na hennę na Ursusie.

Na rynku dostępne są henny w dwóch formach – proszkowej oraz żelowej. Różnice pomiędzy nimi są dość wyraźne. Ta żelowa jest znacznie mniej intensywna, zwykle szybciej się zmywa a i dostępne kolory są odmienne. Henna proszkowa jest tą całkowicie naturalną, dostępne są dwa kolory – czerń i brąz, które mogą dać bardzo intensywny efekt, który uzależniony jest od czasu jaki pozostanie na naszej skórze.

Kolor henny jaki zostanie użyty powinien zostać dopasowany do urody konkretnej klientki. Możliwe jest np. wymieszanie żelowej barwy grafitu z proszkowym brązem i wiele innych kombinacji. Intensywność efektu regulowana jest dodatkowo czasem utrzymywania preparatu na skórze.

Jeśli zależy Ci na pięknym wyglądzie i spotęgowaniu siły spojrzenia, podkreśleniu swojego naturalnego piękna już dziś umów się na wykonanie henny w Warszawie. Salon Beaute oferuje usługi na najwyższym poziomie. Najważniejszy jest klient i jego oczekiwania. Skorzystaj z naszych umiejętności już dziś.

Top