Dobranie odpowiedniego zabiegu

znaczenie odpowiedniego doboru zabiegu do rodzaju naszej cery

Różnimy się pod wieloma względami, na pierwszy rzut oka widoczne będą odmienności w kwestii wyglądu zewnętrznego, urody, figury czy ubioru. Próżno szukać dwóch takich samych kobiet. Mamy jednocześnie inne upodobania w wielu dziedzinach, różne pasje i priorytety. Różnice występują również jeśli chodzi o naszą skórę. Jak powszechnie wie każda z Pań wyróżniamy kilka podstawowych rodzajów cery, są to :

• Tłusta,
• Wrażliwa,
• Sucha,
• Mieszana.

Umawiając się na wizytę ze specjalistą kosmetologiem w salonie Beaute na warszawskim Ursusie w pierwszej kolejności dowiesz się właśnie jaki rodzaj cery posiadasz. Jednak dla fachowca taka wiedza to dopiero początek. Albowiem do każdej klientki należy podejść z sposób całkowicie indywidualny.
Na skórze mogą występować różnego rodzaju znamiona, o odmiennym charakterze w najrówniejszych lokalizacjach. To jeden z pierwszych elementów jakie sprawdza specjalista. Jest to tak bardzo istotne ponieważ musi mieć pewność, że w obrębie naszej skóry nie dzieje się absolutnie nic niepokojącego zanim zaproponuje nam wykonanie konkretnego zabiegu.

Na co jeszcze zwraca uwagę specjalista z salonu Beaute?
Na wstępnej wizycie każda klientka musi odbyć rozmowę ze specjalistą. Jest to tzw. wywiad, z którego informacje zapisywane są w odpowiednio przygotowanych kartach pacjenta. Ma to ułatwić pracę z daną osobą jak również pomóc w wykluczeniu obecności jakichkolwiek przeciwwskazań do zabiegów kosmetycznych.

Czemu warto zapisać się na zabieg na twarz w Warszawie?
Fachowcy pracujący w Salonie Beaute na warszawskim Ursusie oferują swoim klientom w pełni profesjonalną usługę i indywidualne podejście. Najważniejszym zadaniem kosmetologa podobnie jak lekarza jest „przede wszystkim nie szkodzić”. Pomaga w tym wiedza i doświadczenie na bazie których wykluczane są elementy dyskwalifikujące od procedury zabiegowej.

Czy w salonie Beaute zabiegi zostaną odpowiednio dobrane do cery?
Z całą pewnością Tak. Wykwalifikowany personel dołoży wszelkich starań, aby zabiegi i terapie jakie będą proponowane i wykonywane pozwalały na uzyskanie w pełni zadowalających efektów i nie powodowały najmniejszych skutków ubocznych. Wybór właściwej procedury ma znaczący wpływ na kondycje skóry a co za tym idzie na nasz codzienny wygląd, z tego powodu najlepiej oddać się w całkowicie fachowe ręce.

Zabieg na twarz na Ursusie to pewność dla każdej klientki, że będzie obsłużona w pełni profesjonalnie, a jej skóra otrzyma to czego potrzebuje. Zdrowie i uroda to najważniejsze dla nas elementy i pomagamy odpowiednio zadbać o nie naszym klientkom. Koniecznie umów się do Salonu Beaute i zatrać się z nami w dbałości o kobiece piękno i najskuteczniejszą pielęgnację skóry. Zapraszamy wszystkie panie na profesjonalną diagnostykę skóry w salonie kosmetologicznym Beaute na warszawskim Ursusie. U nas zyskujesz możliwość skorzystania z usług na najwyższym poziomie, a dodatkowo miłą i przyjazną atmosferę.

Top