Depilacja woskiem

Zastosowanie depilacji woskiem oraz przebig zabiegu

Depilacja z zastosowaniem wosku stanowi jedno z trwalszych rozwiązań usunięcia zbędnego owłosienia. Metodę tą można stosować na każdej części ciała. Pozbędziemy się z jej pomocą niechcianych włosków z brody czy wąsika. Oprócz tego zabiegi można wykonywać na nogach, rękach, pośladkach, plecach czy w okolicy bikini.
Zabieg depilacji z powodzeniem wykonasz w Salonie Beaute na warszawskim Ursusie. To wybór idealny dla kobiet, które nie maja zbyt wiele czasu aby regularnie dbać o usuwanie zbędnego owłosienia w zaciszu własnego domu. Przeprowadzenie woskowania jest krótkotrwałe i skuteczne, gdyż efekt utrzymuje się stosunkowo długi czas.
Jeśli wyjeżdżasz na urlop i zamieszasz założyć bikini to z całą pewnością przed wyjazdem warto zdecydować się na depilację w Warszawie. Efekt jaki uzyskasz utrzyma się przez cały wyjazd i będziesz się cieszyć wspaniałą gładką skórą bez konieczności stosowania dodatkowych zabiegów.
Depilacja na Ursusie w Salonie Beaute to pełen profesjonalizm. Specjaliści dokładnie wiedzą jak prawidłowo przeprowadzić zabieg, aby uniknąć jakichkolwiek komplikacji w wyniku oddziaływania na delikatną skórę w sposób mechaniczny oraz wysoką temperaturą. Takie okolice ciała jaki bikini czy pachy są szczególnie podatne na podrażnienia, a depilacji w naszym warszawskim salonie możesz być całkowicie pewny.
Usuwanie zbędnego owłosienia z zastosowaniem wosku jest polecane jako jedna z pierwszych form w przypadku Pań, które uskarżają się na wrastające włoski po goleniu. Dzięki zastosowaniu tej metody można uniknąć tego bolesnego problemu i trwale o nim zapomnieć.
Jak wygląda zabieg depilacji w Warszawie w Salonie Beaute?
Na zabieg należy umówić się wcześniej telefonicznie, poprzez formularz kontaktowy na stronie lub osobiście. W dniu zabiegu kosmetolog wcześniej przygotowuje wosk umożliwiając mu odpowiednie rozgrzanie.
Na wybranej partii skóry przeprowadza się demakijaż lub zwyczajnie się ją oczyszcza. Następnie na skórę aplikuje się odpowiedni wosk i przykłada do niego strip czyli specjalny plaster. W tym momencie kosmetyczna pociera plaster aby możliwie jak najsilniej połączył się z woskiem, który „złapie” włoski i odpowiednio naciągając skórę zrywa go szybkim ruchem pod odpowiednim kątem. Miejsce po zerwaniu plastra uciska się przez chwilę dłonią aby ból skóry ustał. Tak postępuje się na całej depilowanej powierzchni. Na zakończenie za pomocą oliwki usuwane są pozostałości wosku ze skóry i nanoszony na skórę preparat łagodzący podrażnienia lub krem łagodzący.
Wybranie salonu Beaute na Ursusie w Warszawie jako miejsca wykonania zabiegu depilacji woskiem to jedna z lepszych opcji. Przychodząc do nas stawiasz na doświadczenie i profesjonalizm. Możesz się również cieszyć z doskonałych efektów wykonywanych zabiegów.

Top